Aktuality

                       

                       

I. kategorie

 

Pátek 24. 6. 2022    9.30 – 10.15 hod.

 

Pořadí a jméno soutěžícího / Order and name of the competitor

    Čas /Time

 

1. Boumová Barbora

 

9.30

 

2. Danešová Žofie

 

9.37

 

3. Hanek Petr 

 

9.44

 

4. Hruška Vít

 

9.51

 

5. Pinnoy Moris 

 

9.58

 

6. Šaban Noa

 

10.05

 

 

II. kategorie

 

Pátek 24. 6. 2022  10.30 - 12.30 hod.

 

Pořadí a jméno soutěžícího / Order and name of the competitor

 

  Čas /Time

 

1.   Fujanová Růžena Ema

 

10.30

 

2.   Jelínek Aleš

 

10.38

 

3.    Kačaras Jan

 

10.46

 

4.    Matoušková Ema

 

10.54

 

5.    Matyášová Jiřina

 

11.02

 

6.    Neužilová Valentina

 

11.10

                                               

 PŘESTÁVKA /BREAK

 

 

7.    Risová Alice

 

11.40

 

8.    Štěpánek Ondřej

 

11.48

 

9.    Bouma Adam

 

11.56

 

10.  Dolejší Alžběta

 

12.04

 

11.   Dvořák Emanuel Gabriel

 

12.12

 

12.   Fleková Kamila

 

12.20

 

 

III. kategorie

 

Čtvrtek 23. 6. 2022    15.00 -  16.40 hod.

 

Pořadí a jméno soutěžícího / Order and name of the competitor

 

Čas /Time

 

1.    Parpel Filip

 

15.00

 

2.    Sochůrková Gabriela

 

15.11

 

3.    Svoboda Lukáš

 

15.22

 

4.    Tomas Roko

 

15.33

 

5.    Bezáková Magdaléna

 

15.44

 

6.    Grevin Raphaël

 

15.55

 

7.    Gunár Jakub

 

16.06

 

8.    Ivanova Vasilisa

 

16.17

 

9.   Michajlová Alice

 

16.28

 

 

IV. kategorie - 1. kolo

 

Čtvrtek 23. 6. 2022  9.00 – 10.30 hod.

 

Pořadí a jméno soutěžícího/ Order and name of the competitor

   Čas /Time

 

1. Cibula Dávid

 

9.00

 

2. Kodešová Adéla Rút

 

9.08

 

3. Krpec Tobiáš

 

9.16

 

4. Křída Stanislav

 

9.24

 

5. Mekinić Petar

 

9.32

 

6. Silárzská Dorota

 

9.40

 

7. Symanková Ema

 

9.48

 

8. Tomanová Zuzana

 

9.56

 

9. Žáčková Alexandra

 

10.04

 

 

 

 

 

V. kategorie - 1. kolo

 

Čtvrtek 23. 6. 2022        11.00 – 13.30 hod.

 

Pořadí a jméno soutěžícího/ Order and name of the competitor

  Čas /Time

 

1. Hoňková Kristýna 

 

11.00

 

2. Chlubna Tadeáš

 

11.09

 

3. Chmiel Marek

 

11.18

 

4. Kubátová Johana

 

11.27

 

5. Malíková Nela

 

11.36

 

6. Mydla Filip

 

11.45

 

7. Pacvoňová Anna

 

11.54

                                      

                                                           PŘESTÁVKA /BREAK

 

 

 

8. Skramuský Adrian

 

12.20

 

9. Vukajlovič Vuk

 

12.29

 

10. Anchugin Matvei

 

12.38

 

11. Číhalík Kristián

 

12.47

 

12. Dvorníková Nikola

 

12.56

 

13. Galov Lena

 

13.05

 

14. Glagolyeu Roman

 

13.14

     
Středočeský kraj
Ministerstvo kultury ČR
Audiana music
DENSO
Agro Pertoltice
Hella
IKA
Nadace ČEZ
BOKI
Polysan
Guitar Centre
WIKOV
Město Zruč nad Sázavou
SAFE4U
Petr Matoušek
Guitarissimo
ZUŠ Zruč nad Sázavou
Richard Hruš
Puloplastics
AFRY
Aveniro
Sázavan Invest
CCCase
Music City Hudební nástroje
Bärenreiter Praha
NADACE Český hudební fond
Státní fond kultury ČR
Hiltrud Enders
Petra Poláčková
Vladimír Menšík
Bohuslav Pleskač