Výsledky soutěže

 

 

 I. kategorie

 

 

1

Danešová

Žofie

1.

2

Boumová

Barbora

2.

3

Šaban

Noa

3.

4

Pinnoy 

Moris

čestné uznání

5

Hruška

Vít

čestné uznání

6

Hanek

Petr

čestné uznání

 

 II. kategorie

 

1

Kačaras

Jan

1.

2

Dvořák

Emanuel Gabriel

2.

3

Bouma

Adam

3.

4

Štěpánek

Ondřej

čestné uznání

5

Fujanová

Růžena Ema

čestné uznání

6

Risová

Alice

čestné uznání

7

Matoušová 

Ema

8

Dolejší

Alžběta

9

Matyášová

Jiřina

10

Jelínek

Aleš

11

Fleková 

Kamila

12

Neužilová 

Valentina

 

 III. kategorie

 

1

Gunár

Jakub

1.

2

Svoboda

Lukáš

2.

3

Grevin

Raphaël

3.

4

Bezáková

Magdaléna

čestné uznání

5

Tomas

Roko

čestné uznání

6

Michajlová

Alice

7

Parpel

Filip

8

Sochůrková

Gabriela

9

Ivanova 

Vasilisa

 

 IV. kategorie - 1. kolo

 

 

1

Krpec

Tobiáš

ANO

2

Silárzská 

Dorota

ANO

3

Žáčková

Alexandra

ANO

4

Kodešová

Adéla Rút

ANO

5

Cibula

Dávid

6

Křída 

Stanislav

7

Symanková

Emma

8

Tomanová

Zuzana

Diskvalifikace

 

 IV. kategorie - 2. kolo

Příjmení

Jméno

Umístění

1

Krpec

Tobiáš

1.

2

Kodešová

Adéla Rút

2. 

3

Žáčková

Alexandra

účast ve finále

4

Silárzská

Dorota

účast ve finále

 

 V. kategorie - 1. kolo

 

 

1

Vukajlović

Vuk

ANO

2

Anchugin

Matvei

ANO

3

Galov

Lena

ANO

4

Glagolyeu

Roman

ANO

4

Čihalík

Kristián

ANO

6

Kubátová

Johana

ANO

7

Mydla 

Filip

8

Skramuský

Adrian

9

Malíková 

Nela

10

Pacvoňová

Anna

10

Hoňková

Kristýna

12

Chlubna

Tadeáš

13

Dvorníková

Nikola

 

 V. kategorie - 2. kolo

 

 

1

Vukajlović

Vuk

1.

2

Galov

Lena

2.

3

Glagolyeu

Roman

3.

4

Kubátová

Johana

čestné uznání

5

Anchugin

Matvei

účast ve finále

6

Čihalík

Kristián

účast ve finále

 

Cena za nejmladího účastníka                                      Hruška, Vít

Cena za nejlepší interpretaci povinné skladby             Risová, Alice

Cena za mimořádnou interpretaci povinné skladby     Kodešová, Adéla Rút

 

Laureát IX. bienále Mezinárodní kytarové soutěže Zruč nad Sázavou 2022

Vuk Vukajlovič

 

 

Středočeský kraj
Ministerstvo kultury ČR
Audiana music
DENSO
Agro Pertoltice
Hella
IKA
Nadace ČEZ
BOKI
Polysan
Guitar Centre
WIKOV
Město Zruč nad Sázavou
SAFE4U
Petr Matoušek
Guitarissimo
ZUŠ Zruč nad Sázavou
Richard Hruš
Puloplastics
AFRY
Aveniro
Sázavan Invest
CCCase
Music City Hudební nástroje
Bärenreiter Praha
NADACE Český hudební fond
Státní fond kultury ČR
Hiltrud Enders
Petra Poláčková
Vladimír Menšík
Bohuslav Pleskač